Category Archives: Skarbnikowe Gody

Skarbnikowe Gody 2018 – barwna parada


Jak co roku nasza szkoła wzięła udział w barwnej paradzie ulicami Zabrza z okazji święta miasta. Skarbnikowe Gody, czyli 96. urodziny Zabrza zgromadziły wzdłuż ulicy Wolności tłumy Zabrzan, który mieli okazję zobaczyć pokaz naszych gimnastyków.

Udział naszej szkoły w Skarbnikowych Godach


W tym roku, po raz kolejny, nasza szkoła bierze udział w barwnym korowodzie ulicami miasta Zabrza. Atrakcje jakie zostały przygotowane przez organizatorów są różnorodne, dlatego każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie! 

Skarbnikowe Gody – informacje dotyczące ubioru


26 września jak co roku, nasi uczniowie będą z dumą reprezentować Zespół Szkół Sportowych na Skarbnikowych Godach, czyli tradycyjnym już świętowaniu urodzin miasta Zabrze. W tym roku tematem przewodnim będą filmy i bajki. Nasi uczniowie wystąpią jako gromada Dalmatyńczyków – liczymy na to, że znacznie przekroczymy liczbę 101 i będzie nas naprawdę sporo  Uśmiech Wszystkich uczniów i nauczycieli prosimy o odpowiednie przebrania, im bardziej czarno-biało-łaciate, tym lepiej. Bazą mają być czarne getry lub spodnie dresowe i białe koszulki, do tego […]