Kacper Pawlak – Najpopularniejszy sportowiec w Plebiscycie Dziennika Zachodniego


10 kwietnia 2014 r. w Kawiarni Artystycznej Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu – nasz uczeń i zawodnik KS Iskra Zabrze – Kapcer Pawlak został uhonorowany tytułem „Najpopularniejszy Sportowiec Roku 2013 w Zabrzu” w Plebiscycie Dziennika Zachodniego.

Podczas wywiadu dla Telewizji Zabrze Kacper powiedział:

Powiem szczerze, że jestem bardzo zaskoczony. Na pewno jest bardzo miłe zaskoczenie i bardzo duża motywacja do dalszej pracy. Ciężka praca po kilka godzin dziennie dała jak widać rezultaty.

 

Kacper Pawlak jest uczniem I klasy Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Sportowych. Jego trenerem jest Jacek Wodyk.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów – nie tylko sportowych.

Warto przy tej okazji wspomnieć, że Kacper oraz jego koledzy ze szkoły i klubu promują gimnastykę sportową mężczyzn nie tylko na terenie Zabrza ale także w innych śląskich miastach. 23 marca 2014 r. Maciej Nowak, Sebastian Gawroński, Patryk Rabstajn, Kacper Pawlak i Maciej Klepacz wzięli udział w II Festiwalu Gimnastyki i Akrobatyki 2014 w Żorach. Zaprezentowali publiczności pokaz na najwyższym poziomie – wykonując ćwiczenia na koniu z łękami, poręczach symetrycznych i kółkach gimnastycznych.


Comments & Responses

Dodaj komentarz