Category Archives: dyskoteka

Bal karnawałowy w klasach I – III SMS


Bal karnawałowy dla uczniów klas młodszych to dzień niezwykły, wyczekiwany od Nowego Roku. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą wielu przeżyć i radości.

Halloween party – 29 października 2015


Już 29 października 2015 roku w godzinach 16.30-19.30 zapraszamy serdecznie na dyskotekę w klimacie Halloween. Niektóre atrakcje podczas imprezy to: konkurs na najciekawsze przebranie, gry i zabawy, konkursy, sklepik z magicznymi napojami.

Dyskoteka andrzejkowa 2013


Uczniowie klasy II Liceum Ogólnokształcącego zgotowali nie lada gratkę dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Było wróżenie z ręki (Tomasz Kaczmarek), zabawa w trzy kubki (Jakub Podyma), lanie wosku (Aleksandra Chmiel) oraz wróżenie z kart (Marta Konarzewska). Zabawy dla uczestników dyskoteki prowadziła Aleksandra Jaroszewska. Oprawą muzyczną dyskoteki zajął się sztab specjalistów: Robert Meinert (znany jako DJ Robert M), Dawid Ciszewski, Dawid Imiolczyk. O słodki poczęstunek i napoje chłodzące zadbali uczniowie klasy IB gimnazjum. Kiermasz pysznych ciast, rogali i babeczek prowadzili: […]