Turniej Młodości i Kontrolne Kadry w gimnastyce sportowej kobiet – Nysa 2013

W dniach od 22 do 24 marca 2013 roku w Nysie odbyły się dwie imprezy sportowe: Turniej Młodości w klasie II i III w gimnastyce sportowej kobiet oraz zawody Kontrolne Kadry – I Edycja Pucharu Wiceprezesa 2013 w klasie I.

Zawody w klasie I (zawody Kontrolne Kadry) wygrała Wiktoria Łopuszańska (uczennica klasy I Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego) z wynikiem 46,249, trzecie miejsce zajęła uczennica tej samej klasy Walentyna Smołka.

W klasie III (Turniej Młodości) reprezentowały nas: Nikola Kowalczyk, Oliwia Łuka, Barbara Sikora, Martyna Macholak, Martyna Szerszeń, Alicja Szymańska, Katarzyna Dorożańska, Marta Sady.

Uczennica klasy 4 Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Sportowych Nikola Kowalczyk zajęła II miejsce w wieloboju, I miejsce w finale ćwiczeń na poręczach.

Pozostałe uczennice naszej szkoły zajęły podane poniżej miejsca w finałach ćwiczeń: